BİZİ ARAYIN

İLETİŞİM

ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ HİZMET BÖLGELERİMİZ İLETİŞİM
Kurumsal
Hakkımızda

Doğuş Uydu Elektrik firma ünvanı ile Ankara Etimesgut, Sincan, Eryaman, Çayyolu, Bağlıca ve Yaşakent'te, 6 ayrı ilçede Uydu servisi ve güvenlik kamera sistemleri montajı, malzeme tedariki hizmetlerini sağlamaktayız. Kısa sürede müşterilerinin güveninin kazanan ve her yeni tanıştığımız müşterilerimizle kalıcı dostluklar kurma çabasında olan, en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat politikası ile adından dürüstlük,

 

Elektrik elektronik servis hizmetlerini teknolojinin yön verdiği şekilde ahlak değerlerimizi bozmadan, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve bu değerler doğrultusunda her geçen gün servis ağımızı genişleterek, 6 ilçeye hitap ediyoruz. Günümüzün olmazsa olmazı haline gelen elektrik, elektronik sektöründe farklı çözümler sunuyoruz.

 

Merkezi uydu sistemleri, karasal yayın, ip TV headent sistemleri gibi birçok seçeneklerimizle müşterilerimizin menfaati doğrultusunda ekonomik çözümler sunuyoruz. Tek merkezden yönetilerek 6 ilçede servis ağımız bulunmaktadır. Bizlere 0(312) 367 73 73 No.lu Destek Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.