BİZİ ARAYIN

İLETİŞİM

ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ HİZMET BÖLGELERİMİZ İLETİŞİM
Hizmetlerimiz
Merkezi Uydu Sistemi
0 (532) 765 57 56

Merkezi uydu sistemi ankara da gün geçtikçe televizyon seyretmek ve görsellik için önem kazanan bir konudur.
merkezi uydu sistemi ankara

Balkonlara çok fazla kurulan UYDU antenler sebebiyle görüntü kirliliğine neden olmaktadır. Çoğu apartman, site ve evler merkezi uydu sistemleri kurulumu yaptırmaktadır. Bu sayede görüntü kirliliği kalkmakta vede tek bir çanak antenden tüm apartman sakinleri televizyon izleyebilmektedir.

MERKEZİ UYDU SİSTEMİ NEDİR?

Çatıya kurulan çanak anten 2 veya 3 tane olabilir. Çanak anten gelen kablo multiswitch dediğimiz santrale bağlanır. Daha sonra tüm daireye tek tek dağıtımını yaparız. Daire sayısına göre uydu dağıtımını çoğaltılabilir ve birden çok hat çekebiliriz her bir hatta tek uydu alıcısı bağlanabilir. Kaç tane kablo hattı çekilirse o sayıda televizyonda aynı anda izleyebilirsiniz.

MERKEZİ UYDU ANTEN DAĞITIM SİSTEMİ

  1. TV/RADYO DAĞITIM: Türksat, Hotbird, Astra gibi televizyon ve radyo kanalı tek bir yerde toplanır. Uydu alıcıdan bu kanalları alabilirsiniz. Tek bir sistemle tüm alıcılara uydu aktarımı yapabilirsiniz.
  2. ÜNİVERSAL DAĞITIM: Yukarıdaki saydığımız uydulara ek olarak digitürk ve dsmart gibi uydu yayınlarını alabilirsiniz. Local yayınlarda kamera eklenebilir. Giriş kapısı, oyun parkı, oto park gibi yerlerin görüntüsünü dairenizden izleyebilirsiniz.

MERKEZİ UYDU SİSTEMİ AVANTAJLARI;

merkezi uydu sistemi

  • Kullanıma hazır altyapı.
  • Uyduda bulunan tüm kanalları izleyebilme imkanı.
  • Yayınları Dijital kalitesinde izlemek.
  • Havadan gelen yayınları dahil edebilme.
  • Kullanıcıların balkonlarında çanak kirliliği olmaması.
  • Kanal kapasitesini artırabilme.
  • Kurulumunun basit olması.
  • Kaskat bağlantısı ile kapasite artıra bilinir.

Merkezi uydu sistemi; Görüntü kirliliğini engeller, daire sakinlerine tasarruf sağlar, kablo maliyetini düşürerek her bir kişi için ayrı kablo ve çanak anten kullanılmaz.

MERKEZİ UYDU SİSTEMİ FİYATLARI

Merkezi uydu sistemi fiyatları almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Apartman yöneticisi ve sakinleri ortak çanak anten sistemi kurdurun balkonlarınızdaki, çatılardaki çanak anten kirliliğinden kurtulun yerli ve yabancı 3000 üzerinde kanal izleyiniz.

merkezi uydu

Konusunda uzman kadromuz ile DOĞUŞ UYDU SİSTEMİ ELEKTRİK de siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Digitürk kurulumu,D-Smart çanak anten kurulumu,digitürk nakil işlemi,dsmart nakil işlemi,digitürk sinyal seviyesinde azalma var arızası,digitürk Türksat ,Digitürk eutelsat kurulumu,digitürk mdu lnb değişimi,Digiturk main anfi kurulumu digitürk çanak anten yön değişimi işlemleri için firmamız sizlere hizmet sağlamaktadır.