BİZİ ARAYIN

İLETİŞİM

ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ HİZMET BÖLGELERİMİZ İLETİŞİM
Hizmetlerimiz
Güvenlik Kamera Sistemleri
0 (532) 765 57 56

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ ANKARA

Güvenlik kamera sistemleri ankara için bizden fiyat almadan karar vermeyin.

güvenlik kamerası ankara

Ankarada yaygın olarak kullanılmaya başlanan güvenlik kamera sistemleri sektörü hızlı bir gelişim sürecine girmiş ve insanların ihtiyaçları doğrultusunda daha profesyonel çözümler ve ürünler üretmeye başlamıştır.

Hızlı ve güvenilir kamera teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Biz müşterimizi tek seferlik düşünmeyiz en büyük reklamımız sizlersiniz biz bu konuda çok dikkatli ve titiz davranıyoruz. Gerek malzeme gerek işçiliğimizle en iyi kaliteyi en uygun fiyatlara sunmaktayız.

GÜVENLİK KAMERASI ANKARA

Baştan sona güvenlik kamerası sistemleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.
Ev ve iş yerleriniz de ihtiyacı olan desteği sağlıyoruz. Proje hazırlayıp, anahtar teslim entegre çalışan sistemler kuruyoruz.

Güvenliğiniz için Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet veriyoruz.

Konusunda etkinlik gösteren deneyimli ekibimiz ile 15 yılı aşan yönetim deneyimiyle ankarada birçok önemli projeye imza atmıştır.

Keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyimlerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemin kurulmasını sağlamaktadır.

güvenlik kamera sistemleri ankara

Güvenlik kamera sistemi oluşturan ekipmanlar nelerdir?

  • Güvenlik kameraları: Sabit, Dome, Speed dome, IR gece görüşlü, Zoom olmak üzere farklı amaçlar için kullanılan çeşitli güvenlik kameralarıdır.
  • Dijital kayıt cihazları: DVR diyede bilinen ve gelen görüntülerin kaydedilmesini sağlayan cihazlara denir. DVR ingilizcede Dijital video recorder yani dijital video kaydedici olarak bilinir. Dijital video recorder kayıt yapabilmesi için içine mutlaka HDD yani harddisk takılması gerekmektedir. Günümüz DVR cihazları bugün 500Gb dan başlayarak 20TB HDD kapasitesine kadar HDD takılma imkanı mevcuttur. Tabiki marka ve modeline göre değişim olmaktadır.
  • CCTV sistemi Kabloları: Günümüz sistemlerinde küçük projelerde daha çok 2+1 veya 4+1 CCTV kablo kullanılmaktadır. Bu kablonun içinden video ve enerji besleme kabloları geçmektedir. Çok kaliteli olmasa da fiyatları gayet ekonomik olduğu için çok fazla tercih edilmektedir.
  • Besleme Adaptörü: Genellikle 12V DC güç kaynağı ile beslenmektedir. Bunun için switch mode güç kaynağı kullanılmalıdır.
  • Kamera bağlantıları için:
    BNC, Besleme JAC gibi ekipmanlar kullanılmaktadır.
    Sistemi oluşturan temel ekipmanları yukarıda saydığımız gibi beş ana bölüme ayırabiliriz. Tabiki büyük çaplı projelerde cihazlarda değişimler olması muhtemeldir. DVR kayıt cihazı olmadan normal olarak hiçbir işe yaramazlar. Ancak dijital kayıt cihazları ile birlikte kullanılarak izleme ve kayıt yapılırlar. Uygun fiyatları nedeniyle günümüzde güvenlik kamera sistemlerinde daha çok gece görüşlü IR ledli kullanılmaktadır.

Güvenlik kamera sistemleri ankara güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sisteminin diğer adıdır. Piyasada KDTV diyede bilinen açılımı kapalı devre televizyon sistemi 7/24 kesintisiz olarak gözlem ve kayıt yapan bir kamera sistemidir.