BİZİ ARAYIN

İLETİŞİM

ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ HİZMET BÖLGELERİMİZ İLETİŞİM
Hizmetlerimiz
UYDU SERVİSİ
0 (532) 765 57 56

Doğuş Uydu olarak uydu servisi hizmetlerimizi tam 11 yıldır sürdürmekteyiz. Uydu alanındaki bakım, onarım, kurulum ve montaj işlerinin tamamında uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimlerimiz alanında uzman teknik personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Elektronik cihazlardan olan ve en hassas kurulum gerektirenlerden, uydu alıcı (receiver) cihazlarının her marka ve her modeline ait işlemler tarafımızdan en kısa süre içerisinde ve sorunsuzca gerçekleştirilir. Hangi markanın hangi modelinin hangi sistemler ile uyumlu olduğunu yada uyumsuzluk yaşayabileceğini  gerekli malzemeleri satın almadan araştırmanızı tavsiye ederiz.


Tüm müşterilerimizin uydu servisi ihtiyaçlarında sadece bir telefon kadar uzaklıktayız. Hangi uydu sisteminin hangi televizyonlar ile ve hangi cihazlar ile uyumlu çalıştığını öğrenmek isterseniz sitemizden bizleri takip edebilir veya telefon numaralarımızdan bize erişim sağlayabilirsiniz.


Uydu Servis Hizmetleri


Uydu sistemlerinde özellikle kurulum ve montaj işlemleri, teknik bilgi ve tecrübe eksikliğinde oldukça fazla zaman almakta, sabır gerektirmekte ve kimi zamanda onca uğraşa rağmen yayınların yakalanamaması ile moralleri bozabilmektedir. Tüm bu sorunlar ile karşılaşmamak için uydu servisi hizmeti konusunda yetkili kişilerden destek alabilirsiniz. Ancak yine de uydu kurulumunu, uydu çanak montajını ve uydu alıcısı cihazının programlanmasını kendiniz gerçekleştirmek isterseniz sabırlı olmanızı ve bu işin 2 veya 3 güne yayılacağını göz önüne almanızı tavsiye ederiz. Çünkü tüm bu işlemler her ne kadar kolay görünse de, işin içine girildiğinde birçok noktada teknik bilgi ve tecrübe gereksinimi duyulmaktadır.

Digitürk kurulumu,D-Smart çanak anten kurulumu,digitürk nakil işlemi,dsmart nakil işlemi,digitürk sinyal seviyesinde azalma var arızası,digitürk Türksat ,Digitürk eutelsat kurulumu,digitürk mdu lnb değişimi,Digiturk main anfi kurulumu digitürk çanak anten yön değişimi işlemleri için firmamız sizlere hizmet sağlamaktadır.