BİZİ ARAYIN

İLETİŞİM

ANASAYFA KURUMSAL HİZMETLERİMİZ HİZMET BÖLGELERİMİZ İLETİŞİM
Hizmetlerimiz
Elektrik Tesisatcısı
0 (532) 765 57 56

Doğuş Elektrik olarak elektrik hizmetlerinde Ev, Villa, Apartman, Konut ve Dairelerin Sıva Altı, Sıva Üstü elektrik projelendirmesi, elektrik hattı çekimi, elektrik arıza tespiti ve elektrik priz, duy, lamba arızalarını çözüyoruz. Doğuş Elektrik Yılların tecrübesiyle kaliteli hizmetler sunar.


Tüm müşterilerimizin Elektrikçi Sıva üstü ve sıva altı duvar içi elektrik tesisatınızdaki her türlü talebiniz için sitemizden bizleri takip edebilir veya telefon numaralarımızdan bize erişim sağlayabilirsiniz.


Elektrik Alt Yapı Hizmetleri


Elektrik İşlemlerinde özellikle kurulum ve montaj işlemleri, teknik bilgi ve tecrübe eksikliğinde oldukça fazla zaman almakta, sabır gerektirmekte ve kimi zamanda onca uğraşa rağmen voltaj dalgalanmalarına bağlı arızalanan elektrikli cihazlar moralleri bozabilmektedir. Tüm bu sorunlar ile karşılaşmamak için Elektrik Servisi hizmeti konusunda yetkili kişilerden destek alabilirsiniz. Ancak yine de elektrik arızanızı kendiniz çözmek isterseniz sabırlı olmanızı ve bu işin hayati tehlikelerinin olduğunu göz önüne almanızı tavsiye ederiz. Çünkü tüm bu işlemler her ne kadar kolay görünse de, işin içine girildiğinde birçok noktada teknik bilgi ve tecrübe gereksinimi duyulmaktadır. Can ve Mal Sağlığınız için bizi tercih etmenizi ısrarla tavsiye ederiz.

Firmamız elektrik arızalarınızda sigorta,kaçak akım rölesi,sigorta panosu değişimlerinde,anahtar piriz değişimi,elektrik tadilat,internet kablosu çekimi,internet arızası,avize montajı ,sensörlü armatür takılması ve benzeri elektrik işleriniz için uzman kadromuz ile kaliteli malzeme kullanımı ile hizmet vermekteyiz